Crijack11 004

990.00 ден

Женски елек
*Водоотпорен горен материјал благодарение на BIONIC-FINISH® ECO завршницата
*Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,

You may also like…