Попуст!
 

Burmai3 005

890.00 ден 710.00 ден

iRONMAN x Compressport Postural Trail Tee

*ергономско вклопување

*уникатен дизајн на џеб со лесен пристап одлична

*термичка регулација
*висококвалитетна градба
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,