Попуст!
 

Burmai3 004

890.00 ден 710.00 ден

Compressport Postural Trail Tee

*ергономско вклопување

*уникатен дизајн на џеб со лесен пристап одлична

*термичка регулација
*висококвалитетна градба
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, , ,