Crijack11 001

990.00 ден

Женски елек
*Водоотпорен горен материјал благодарение на BIONIC-FINISH® ECO завршницата
*Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , , , , , , , , , , Tags: , ,
 

Дополнителни информации

Големина

, , ,