Crafmai

Craft Adv Essence SS Tee

– Рециклиран полиестер

-Мрежести детали за подобрена вентилација 

-Скриен џеб со патент од десната страна

-Редовно вклопување

590.00 ден

ADV Essence SS Tee е мека и функционална маичка изработена
од рециклиран полиестер со одличен транспорт на влага за секојдневен тренинг. 
Покрај тоа, оваа напредна маичка за обука доаѓа со обликуван, 
ергономски дизајн за оптимално вклопување, слобода на движење и удобност.

- Рециклиран полиестер
- Мрежести детали за подобрена вентилација
- Скриен џеб со патент од десната страна
- Редовно вклопување
Боја

, , ,

Големина

, , , ,