Hummel Over

2150.00 ден

Х

Hummel Over Дуксер

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , , , , , , , , ,
 

Опис

Дуксерот HMLGO COTTON LOGO е направен од потна ткаенина за да ве загрее и 
има мрежеста облога за подобрена вентилација на воздухот. 
Нашето лого hummel® е испечатено големо на градите.

Дополнителни информации

Боја

,

Големина

, , ,