Попуст!
 

Burmai1 M008

790.00 ден 630.00 ден

CompressSport Trail Postural PRO Top

*Лесна маица (90грама)

*Ергономски,  горниот дел од маицата  за постурална компресија  со нула иритација со потпора за држење и интегриран појас за складирање за трчање по патеки(trail)

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, , ,