Cripan1

990.00 ден

Cripan 1 – Машки Хеланки

 

Исчисти
 

Опис

* Брзо се суши и ја отстранува влагата *Рефлектирачки детали
*Оптимално вклопување и форма стабилност благодарение на еластанот (LYCRA®) –
*Материјал 82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,