Попуст!
 

Crihel1 003

590.00 ден 380.00 ден

Женски функционални хеланки од брендот Crivit
*Брзо се суши и ја регулира влагата благодарение на функционалните влакна TOPCOOL®
*Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на влакната LYCRA®
Исчисти
 

Опис

Флексибилни и  лесни
Бесшевни плетени хеланки со висока потпора
Функционални спортски хеланки

Дополнителни информации

Големина

,