Criblu 1

990.00 ден

Машка тенка јакна 990 ден.
Наменета за трчање или пешачење , направени од материјал кој е ветероотпорен и ја одбива водата
Рефлектирачки елементи од 3M Scotchlite™ за подобра видливост
Исчисти
SKU: Crna Jakna Категории: , , , , , , ,
 

Опис

Дополнителни информации

Големина

,

Брендови