Попуст!
 

Crihel1 016

590.00 ден 380.00 ден

Crivit Woman Tights

*Женски функционални хеланки

*Брзо се суши и ја регулира влагата благодарение на функционалните влакна TOPCOOL®
*Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на влакната LYCRA®
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

,