Попуст!
 

Burblu1 002 – UNISEX

790.00 ден 490.00 ден

COMPRESSPORT 3D Thermo Baselayer  UNISEX
*Ултра лесен ‘baselayer’ со долги ракави за високотехнолошка терморегулација
*Високи перформанси во ладни услови.
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина