Mexx M-Gray

790.00 ден

MEXX Tights

*Женски хеланкид од брендот МEXX

*Удобни со еластична врвка
логото на брендот на левата страна.

Состав:

95% полиестер, 5% еластин

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , , , , , , , , Tags: , ,
 

Дополнителни информации

Големина

, ,