Burhel 2 f

 

890.00 ден

Заштита при благи до ладни надворешни температури
Го одржува телото топло и суво за време на повисоки нивоа на активност
Совршена регулација на влага и температура благодарение на двослојната структура
Комбинација на висококвалитетни материјали за затоплување
Долги панталони со блиска кондиција
Совршено вклопување и максимална слобода на движење благодарение на флекс зоните нанесени на коленото
Mатеријал 69% Polyamide, 26% Polyester, 5% Elastane
Големина

Вие исто така би сакале…