Burhel 1 cc

1190.00 ден

Одлична терморегулација и заштита за тренинзи во свежи услови благодарение на специфичната ткаенина од микрофибер што дише
* Ултра удобна благодарение на супер меката ткаенина, ергономското вклопување со висока растегливост и прилагодливиот појас

Големина