Cripan 1 sivi

990.00 ден

Исчисти
 

Опис

 

Брзо сушење и отстранување на влага

Со странични џебови, еластичен појас и внатрешен кабел

Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRA®

Надворешен материјал: 92% полиестер, 8% еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,