Cripan M01

990.00 ден

Машки хеланки
*Брзо сушење и отстранување на влага
*Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на брендот LYCRА
*Со рефлектирачки детали
*материјал 82% полиестер, 18% еластин
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,