Lynx 1

690.00 ден

ќе тренирате удобно, а во исто време ќе бидете и стилски, може да се носат и како пододело за тренирање во зимски услови

Ткаенина што дише,Брзо се суши, меко и удобно за носење

• Флексибилност во 4 насоки

Материјал: 57 полипропилен   34% полиамид   9% еластин

Големина

,