Маица crimai1 lil

290.00 ден

Исчисти
 

Опис

Со влакна од природно потекло

Особено мека и удобна маица со вискоза

Racerback за оптимална слобода на движење

Оптимално вклопување и стабилност на формата благодарение на Lycra

 

материјал

 

95% вискоза, 5% еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,