Маица crimai1 Light Blue

290.00 ден

Исчисти
SKU: Crivit Light Blue Категории: , , , , , ,
 

Опис

Брзо сушење и отстранување на влага
Со тркалезно деколте
Направено од 100% рециклиран материјал
 детали за извртени јазли одзади

материјал

100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

, ,