Crimisb 5 c

790.00 ден

Исчисти
 

Опис

 

* За спортови на вода и активности на плажа
Заштитува од сонце (УВ заштита 50+)
* Практичен патент на задната страна
* Со висококвалитетен патент од брендот YKK
*Оптимално вклопување благодарение на LYCRA®
еластин
*материјал 88% полиестер, 12% еластин

Дополнителни информации

Големина

, ,