Crimisb rz

790.00 ден

Исчисти
 

Опис

 

* За спортови на вода и активности на плажа

Заштитува од сонце (УВ заштита 50+)

* Практичен патент на задната страна

* Со висококвалитетен патент од брендот YKK

*Оптимално вклопување благодарение на LYCRA®

еластин

*материјал 88% полиестер, 12% еластин

Дополнителни информации

Големина

, , ,