Crimisb 1

790.00 ден

Машка блуза за капење Mistral со патент на грбот
Карактеристики

За спортови на вода и активности на плажа
Заштитува од сонце (УВ заштита 50+)
Практичен патент на задната страна
Со висококвалитетен патент од брендот YKK
Оптимално вклопување благодарение на LYCRA® еластин
материјал

88% полиестер, 12% еластин
Големина

, ,