Попуст!
 

Crijak 10 d

1590.00 ден 1270.00 ден

Исчисти
 

Опис

Достапен број 2/4 год.(98/104) 4/6год.(110/116)
Водоотпорен горен материјал благодарение на BIONIC-FINISH® ECO *Рефлектирачки детали за подобра видливост
*Внатрешен џеб со практична ознака за името

Дополнителни информации

Големина

,