Попуст!
 

Crijak 10 d

1590.00 ден 1270.00 ден

Исчисти
 

Опис

Водоотпорен горен материјал благодарение на BIONIC-FINISH® ECO *Рефлектирачки детали за подобра видливост
*Внатрешен џеб со практична ознака за името

Дополнителни информации

Големина

,