Шорц criso1 плав

390.00 ден

Исчисти
 

Опис

шорцеви кои брзо се сушат и ја регулираат влагата
Опремен и димензионално стабилен благодарение на влакната LYCRA®

Материја

Горен дел: 90% полиестер, 10% еластин (LYCRA®);

Дополнителни информации

Големина

,