Маица izmai 04 mp

350.00 ден

Нашиот ребро елек Essential е направен со ребро ткаенина богата со памук, за мек слој на допир што ве одржува удобно каде и да одите.

Дизајниран со тркачки грб за целосен опсег на движење, елекот со исечени ребра Essential ви дава слобода да се движите без оглед на тренингот. Со скратен стил, може да обезбеди чувство за повеќе дише и ласкав изглед.

Ткаенина: 95% памук 5% еластин
Големина

, , , ,