Попуст!
 

Маица crimai 3 crna

490.00 ден 350.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо се суши и ја регулира влагата благодарение на функционалните влакна TOPCOOL®

Рефлектирачки детали за поголема видливост

идеален за многу рекреативни и спортски активности

Дополнителни информации

Големина

,