Маица crimai 2 top c

390.00 ден

Исчисти
 

Опис

 

Наменета за сите спортски активности

Брзо сушење и отстранување на влага Со тркалезно деколте

Mатеријал 100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

, ,