Попуст!
 

Маица crimai 2 rolka

390.00 ден 310.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо се суши, со способност за регулирање на влажноста
Оптимално вклопување и стабилност на обликот благодарение на влакната LYCRA®
Материјал

88% полиестер, 12% еластин (LYCRA®)

Дополнителни информации

Големина

,