Iztre 1

2690.00 ден

 

Basis Hoodie од Gym King Во сива боја, оваа тренерка е изработена од ултра мека и дишечка памучна поли-мешавина ткаенина за удобност во студените денови.

материјал 50% памук/50% полиестер

Големина

,