Хеланки crihel2

690.00 ден

Оптимална видливост благодарение на рефлектирачките елементи

Брзо се суши и може добро да ја исфрли влагата

Џеб за клуч сошиен во половината

Модерна должина на глуждот

Одлично вклопување и задржување на обликот благодарение на брендот LYCRA®

Материјал

82% полиестер, 18% еластин (LYCRA®)

Големина