Маица crimai 2 pom

390.00 ден

Исчисти
 

Опис

Оптимално вклопување благодарение на еластинот

Со тркалезно деколте

Брзо сушење и отстранување на влага

материјал

91% полиестер, 9% еластин

Дополнителни информации

Големина

, , ,