Legea T-shirt Body Azzuro

790.00 ден

Супер тесен, но во исто време лесен, дише и отпорен модел со кратки ракави, давајќи удобност во текот на целиот тренинг. Има многу цврсто вклопување што сепак дава голема слобода на движење. Едноставна маичка која е удобна за носење и неопходна во вашата гардероба.
Големина

, , , ,