Попуст!
 

Burso3 M001

590.00 ден 390.00 ден

Машките функционални боксерки Compressport SEAMLESS BOXER се дизајнирани за спортски и активности на отворено.
-Тие се мазни и удобни за носење.
-Се карактеризираат со својства на брзо сушење , дише и ја исфрла потта
– Широкиот ластик на половината ја зголемува удобноста.
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

,