Burhel 03 cep

790.00 ден

Овие шорцеви од брендот CEP ве штитат при студено време со материјали што ја задржуваат топлината, додека термичката регулација овозможува пријатно чувство.
*Бесшевниот дизајн, високофункционалниот спој на материјали и удобниот појас ги прават овие шорцеви ваш незаменлив спортски придружник.
*Карактеристиките како отворите за воздух и функционалната ткаенина гарантираат побрзо сушење и исклучителна дише.

Големина