Спортски градник crima8

450.00 ден

  • Функционална спортска долна облека со ефект на обликување
  • Брзо сушење и отстранување на влага
  • Бистата на средно ниво нуди средна поддршка и може да се носи за танцување, возење велосипед и скијање, на пример Голема слобода на движење благодарение на грбот на борачот
  • Оптимално вклопување и стабилност на димензиите благодарение на брендот LYCRA
  •  Надворешен материјал: 83% полиамид, 17% еластин Црно: Powermesh: 85% полиамид, 15% еластин Предна обвивка, капак на подлогата за гради: 100% полиестер
Големина