Маица burmai 7 црна

290.00 ден

Антибактериски и без мирис
  Брзо сушење и отстранување на влага
  Ултра мек и екстра лесен
  Ткаенина за терморегулација
  Високофункционални микрофибер за врвна удобност
  Ергономско сечење
  Моделот носи големина S
  Лесен и дише
  Дизајниран за студио до улица  100% полиамид
Големина

,