Попуст!
 

Хеланки crihel2 плави

690.00 ден 390.00 ден

Исчисти
 

Опис

* спортски хеланки ја регулираат влагата, остануваат суви подолго време
џеб за клуч на половината
Материја 88% полиестер 12 %еластин

Дополнителни информации

Големина