Попуст!
 

Маица crimai 3 plava

490.00 ден 390.00 ден

Исчисти
 

Опис

Брзо сушење и отстранување на влага

Идеална за сите спортски активности

Материјал 60% памук, 40% полиестер

Дополнителни информации

Големина

, , ,