Женска маица burmai2

690.00 ден

Исчисти
 

Опис

Разновидна, сеопфатна функционална кошула за влечење без двоумење за секојдневни спортски или рекреативни активности
– Секојдневен, лабав дизајн за стилски атлетски изглед кој лесно можете да го носите пред, за време и после спортот
– Одлична терморегулација благодарение на високофункционалниот ткаат од микрофибер кој брзо ја отстранува потта

Дополнителни информации

Големина