Crimai3 M008

490.00 ден

Машка функционална маица

CRIVIT® машка спортска маичка
**Брзо сушење и отстранување на влага
*Идеална за тренинг
**Рефлектирачки елементи

*Состав   :100%полиестер

Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, ,