BURHEL 1 W

1190.00 ден

 Ултра удобни зимски хеланки за трчање Compressport.
 Одликувајќи се со препознатлива терморегулација и исклучителна способност за дишење, 
мекиот микрофибер брзо ја отстранува влагата за да ги спречи спортските мириси и потењето.
 Удобниот заден џеб ги чува вашите клучеви  
Материјал 74% Полиамид 19% Полиестер 7% еластин
Големина

Вие исто така би сакале…