Шорц criso 2 r

590.00 ден

Исчисти
 

Опис

Водоотпорен горен материјал благодарение на BIONIC-FINISH® ECO завршницата

Со еколошка импрегнација

Странични џебови и задни џебови

Со мал отпечаток на задната страна

Дополнителни информации

Големина

,