Подлога за вежбање YM-100

1590.00 ден

 

Опис

Неговите димензии се 183cm x 61cm x 1cm. Може да се користи како пилатес и јога мат. Изработено од издржлив eva материјал. Може да се користи двострано. Лесно се чисти.