Блуза 3д термо burblu 3

1190.00 ден

Блуза 3D термо 110g
* Користете го како прв слој против вашата кожа за да останете топла и сува: потта се евакуира додека топлината се задржува.
*Растегливиот, беспрекорен дизајн е издржлив и удобен, ергономски се вклопува на телото со нула иритација.
Екстра високото деколте ги штити чувствителните области од студени налети и снег, додека вградените Raglan ракави нудат локализирана компресија за дополнителна поддршка и свежина на бицепсите и подлактиците.

Големина