Ski CM05

290.00 ден

290 ден .
Броеви 36/38 39/41
🔵Чорапи наменети за сите зимски спортови ,совршено се прилагодуваат на стапалото, а засилувањата на петицата и на прстите го спречуваат триењето.
*Широка комфорна лента штитник за потколениците
*Проширена заштита на прстите и амортизирачки кадифен ѓон
Исчисти
 

Дополнителни информации

Големина

, , ,