Ролерки 35/38 GRD 16

2390.00 ден

SKUНедостапно Categories, , , , ,

Висококвалитетни прилагодливи rolerki со нов дизајн
Алуминиумско тело
Лесно прилагодлив систем за заклучување и велкро
Изведба со голема брзина со структурата на топката Abec 7
Издржлива задна сопирачка која ќе ве натера лесно да застанете
Нов стил на безбедносна тока и поиздржлив ремен за напојување
Лесен, незаморен дизајн
Структура на чевли која не ги поти стапалата
Млад, динамичен надворешен дизајн и анатомски внатрешен дизајн

Опции за броеви:

Прилагодливи помеѓу тркала со големина од 35 – 38 – 70 mm
Се состои од 2 влошки за колена, 2 влошки за лактите и 2 нараквици.
Заштитниот сет има прилагодлива еластична велкро лента.
Има тврда, но флексибилна обвивка која ќе ги заштити вашите зглобови во случај на пад.

*Нема двојна карактеристика на задното тркало.

*Системот за сопирање треба да биде само на десниот сингл.
Имањето две ножни сопирачки за безбедно забавување и запирање не е безбедно според светските стандарди за лизгање.
Затоа, постои единствен систем на стоечки сопирачки.

Големина