SHOES T.POINT 23 HARD COURT NAVY BLUE RED

2690.00 ден

Исчисти
 

Опис

Развиени за конкуренција, тениски чевли Joma Point Clay нудат совршена комбинација на стабилност и удобност. Ѓон погоден за падел терени.

Дополнителни информации

Број