YM-60 Подлога

1390.00 ден

YM-60 Tryon

*Јога/Пилатес подлога

**Димензии:173 x 60 x 0.6

Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , , , , , Tags: , ,
 

Дополнителни информации

Боја

,